074-767-9440

גליוטינה לחיתוך פח

074-767-9440

גליוטינה לחיתוך פח

גליוטינה לחיתוך פח

כשאתה בעל עסק חדש או לעתים אף ותיק ונפל עליך הכרח להצטייד במהירות בציוד חדש ויקר, כזה שככל הנראה ישרת אותך לשנים רבות, אין הרבה מקום לטעויות. איבוד זמן יקר משמעותו הפסד כספי, הציוד הנרכש מוכרח לענות ב100% על ציפיותך וכמובן שקניית ציוד מחברה לא מוכרת משמעותו התאבדות. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בתחום התעשייה והייצור, כאשר חושבים על להתחדש במכונות חדשות או יד שנייה לעסק או למפעל שלך, חשוב לקחת בחשבון את איכות ויוקרת המותג שאתה קונה. לקריטריונים הללו, בנוסף לותק ולניסיון של החברה שמספקת לך את המכונה, קיימת השפעה משמעותית ומכרעת על הפרודוקטיביות ולבסוף על עתיד העסק כולו.

חיתוך, רבותיי. חיתוך

גליוטינה. מי לא מכיר את השם המאיים הזה? בעבר, רק הזכרת השם הייתה גורמת לך לצמרמורת. אמצעי להוצאה להורג באמצעות עריפת ראשים. קריפי. אבל לא על הגליוטינה הזאת אנו נעסוק היום. אנחנו מתכוונים כמובן לגליוטינה לחיתוך פח, מכשיר יותר ידידותי (ובתקווה בטוח לשימוש) המשמש לחיתוך מדויק ומהיר של חלקי פח גדולים או קטנים, לצורות ולגדלים הרצויים. הגליוטינה שונה ממכונות לחיתוך בלייזר או חיתוך להבה, למשל. וזה לא משנה איזו מכונה. אתה צריך גליוטינה חדשה או משומשת לעסק שלך? מכונה לחיתוך בלייזר? יש רק דרך אחת, והיא נקראית חברת טופז מסחר ושירותים.

נהדר, ספרו לי עוד!

חברת טופז מסחר ושירותים היא השם הלוהט כרגע בתעשיית המתכת בארץ. לא מפליא, כשבאמתחתך ניסיון של יותר מ30 שנה בתחום, וכשאתה מעסיק צוותים מקצועיים ומסורים, ההצלחה והיוקרה הן תופעות לוואי שבהכרח יגיעו. השירותים שלנו הם ייבוא ושיווק מכונות לתעשיית המתכת, תוך התמקדות בחברות הותיקות, המנוסות והמוכרות ביותר בשוק העולמי. עמידה בתווי תקן אירופאיים ובקרות איכות מחמירים הם הבייסיק. וזה לא משנה מה תרצו – מכונות לחיתוך בלייזר, חיתוך להבה, כיפוף פחים, מכבשים הידראולים ועוד – הכל ניתן למצוא אצלנו, ובהתאמה אישית לעסק שלך.

ומה עוד?

בנוסף לייבוא המכונות, חברת טופז מסחר ושירותים מעניקה שירותי תיקון ואחזקה ברמה הגבוהה ביותר. טיפולי מנע, טיפולים תקופתיים, טיפול מהיר בתקלות ועוד, ואת כל אלו מבצעים צוותי טכנאים בעלי ניסיון עשיר והכשרה מקצועית אצל היצרניות הגדולות, והתחייבות על אחריות מלאה.