074-767-9440

מכונות לכיפוף פחים

074-767-9440

מכונות לכיפוף פחים

מכונות לכיפוף פחים

מכונות כיפוף פח מ 1250 מ"מ – 6000 מ"מ עד 20 מ"מ עובי פח.
לחץ כיפוף מ 35 טון ןעד 1500 טון ממוחשבים עד 9 צירים.

סרטונים:

מכונות כיפוף – טכנולוגיות מתקדמות בעבודה עם מתכת

ענף המתכות הוא ענף נרחב אשר מגלגל מיליארדים כל שנה. האמת היא שאנחנו בהחלט מסוגלים להבין את הסיבה לכך. אין לנו בטבע עוד חומר איכותי ויעיל כל כך כמו המתכת. הוא מעניק לנו מענה למגוון צרכים והוא משמש להרבה מאוד מטרות.

הרבה מכונות ומכשירים שונים קיימים ועומדים לרשותם של העובדים והיצרנים בתחומים השונים של העובדה עם מתכת. המיכון המרכזי והמוכר הוא מכונת כיפוף. בעזרת מכונת הכיפוף ניתן לעבד את המתכת ולעשות ממנו מוצר צריכה שימושי. באמצעות מכונת הכיפוף, ניתן ליצור מגוון גדול של מוצרים ואלמנטים במקסימום דיוק ובמינימום זמן. למעשה הופכת מכונת הכיפוף את השיטה המסורתית של הייצור במתכת לטכנולוגיה של דיוק ושל הישגים משמעותיים ביותר בתחום.

כיפוף פח
מכונות הכיפוף מציעות מענה ייחודי לתעשיית המתכת, כאשר אלו מציעות מענה מושלם בכל מה שקשור לכיפוף פחים, למשל לתקן 0.4 עד 30 מ"מ עובי כיפוף ( תלוי בטונאז של המכונה ובעוצמת הכיפוף )

כיפוף פח זוהי פעולה נפוצה מאוד‏ ‏בתעשייה המודרנית. החל מכיפוף מתכת לצורך יצירת תעלות חשמל מדויקות ועדינות וכלה ביצירת גרם מדרגות. באמצעות כיפוף פחים ניתן לייצר מוצרים רבים בתחום הזיווד והמסגרות (קלה וכבדה).  
 

לפח מספר יתרונות מהותיים ההופכים אותו לחומר מבוקש במיוחד.
  • הפח הוא חומר קל ונוח לעיבוד. ניתן ליצור בו מוצרים רבים למטרות שונות.
  • הפח הוא בעל כושר בידוד מפני מים.
  • הפח הוא לא מוצר יקר ביחס למתכות אחרות.
  • לפח, איכויות אסתטיות שאין למתכות אחרות.
אחת משיטות העבודה המוכרות במסגרת העבודה עם פח, היא כיפוף פחים.

מלאכת כיפוף פח, איך זה מתבצע בפועל?
כאשר מתחילים בעבודה עם כיפוף הפח מקבלים משטח פח חלק לגמרי. זה יכול להיות פח נירוסטה או אלומיניום  בהתאם לטונאז של המכונה, לעוצמת הכיפוף, לפריזמה ולסכין.

 יוצרים עם הפח את המוצרים הנדרשים על ידי כיפוף מדויק באמצעות המיכון המיועד לצורך כך. הטכניקות שיש לנו היום מאפשרות להגיע לתוצאות הכיפוף מדויקות של כיפוף גלי, או כל צורת כיפוף רצויה כאשר הודות למכשור המדויק אין צורך במאמץ מיוחד לצורך כך.

חשוב לזכור כי תמיד 'מאבדים' פח במסגרת הכיפוף ושטח הפנים של המוצר המוגמר יהיה קטן יותר ביחס לפח הגולמי כפי שהוא היה מלכתחילה. חשוב לקחת את הנתון הזה מראש לפני שמתחילים בעבודה.

טופז מסחר ושירותים – מכונות כיפוף איכותיות – לתוצאות איכותיות.