074-767-9440

מכונת חיתוך פח

074-767-9440

מכונת חיתוך פח

מכונת חיתוך פח

מכונות תעשייתיות לתחום המתכת מגיעות בתצורות שונות וייעודים שונים. אם זו מכונה לחיתוך בלייזר, חיתוך בלהבה או מכונת כיפוף פחים – כל מכונה והייעוד שלה. האמת היא שזה לא סיפור גדול להתאים מכונה מקצועית שתתאים לצרכים שלך, בטח כשאתה מתנהל מול חברת טופז מסחר ושירותים, שלה ניסיון של עשרות שנים בייבוא ושיווק מכונות לתעשיית המתכת וכמו כן באחזקה ותיקון שלהן. לכל מטרה, לעסקים גדולים וקטנים ולתיאום מדויק לצרכים שלך – חברתנו תספק לך את השירותים באופן המקצועי והאמין ביותר.

לחתוך פה, לנקב שם, לכופף את זה..

מתכות קלות או כבדות הן חומר גלם נפוץ בתעשיית הייצור. מדובר בחומר חזק, עמיד ואמין ועם זאת גמיש וניתן לשינוי צורה, עמיד בפני מים, זול יחסית ואסתטיקה מרשימה. יתרונות אלו מעניקים למתכת את מעמדה בתעשייה כיום, ואין זה פלא מדוע אנחנו רואים אותה בכל מקום. אך כדי לקבל את הצורה הסופית שלה, יש צורך לחתוך ולכופף ולנקב אותה בצורה מדויקת ומהירה. את הפעולה הזאת ניתן לבצע על ידי מכונת חיתוך כיפוף ניקוב, שהיא מכונה ממוחשבת עם לחץ כיפוף מרשים וזמני עבודה מהירים. בדומה לה, ניתן למצוא גם מכונת חיתוך פחים, מכונה אשר גם היא נפוצה מאוד בתעשיית המתכת, ונעשה בה שימוש רב. אנו בחברת טופז מסחר ושירותים עוסקים למעלה ב30 שנה בייבוא ושיווק מכונות מהסוג הזה.

עוד על מכונת כיפוף פחים

קיימים עשרות דגמים של מכונות תעשייתיות לכיפוף פחים. לכל דגם הייעוד שלו, הפלוסים והמינוסים. אז איך זה עובד בפועל? הכל מתחיל, כמובן, בחומר הגלם – משטחי פח חלקים עשויים אלומיניום או נירוסטה, את המשטחים מכניסים למכונה ובלחיצת כפתור, בזמן מהיר ובדיוק מרשים – המשטח מקבל את צורתו הרצויה. במהלך הפעולה משטחי הפח מאבדים מעט מגודלם, ויש לקחת זאת בחשבון לפני ביצוע העבודה. מעבר לכך, תמיד מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיסבירו וידריכו לפני העבודה ובמהלכה. את השירותים האלה ניתן לקבל באופן מלא ומקצועי על ידי הצוותים המקצועיים של חברת טופז מסחר ושירותים.

ומה לגבי חיתוך?

כמו כיפוף פחים, קיימת גם מכונת חיתוך פחים, כמו למשל הגליוטינה, שמטרתה היא לחתוך את יריעות הפח לצורתם הרצויה. לקבל הצעות מחיר ולפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר.