074-767-9440

פלזמות ממוחשבות

074-767-9440

פלזמות ממוחשבות

מידות שולחן מרוחב 1500 מ"מ ועד 4000 מ"מ , אורך מ 3000 מ"מ ועד 24 מטר , מ 65 A ועוד 400 A כול ראש להבה עד 150 מ"מ עובי פח.

כולל מערכות סינון ואוויר, אפשרות למערכות המתקדמות בעולם HIPERTHERM

מכונות הלייזר קיימות היום בתחומים רבים בעולם הבריאות וגם בתעשייה והן נותנות מענה נרחב ויעיל במיוחד. בשירות  הרפואה קיים הלייזר אשר מאפשר לבצע באמצעותו ניתוחים וכך גם בתעשייה, נעזרים רבות בשיטה זו המבטיחה חיתוך מהיר, מדויק ויעיל במיוחד.

בתעשייה עושים שימוש בלייזר מיוחד – פייבר לייזר שהוא לייזר הנועד לצורך חיתוך ברזל, מתכת ועוד. באמצעות פייבר לייזר אפשר להגיע עד העובי הרצוי על פי עוצמת ראש הלייזר. התוצאות הן מדויקות להפליא.

חיתוך בלייזר – למה זה משמש?
חיתוך בלייזר משמש אותנו רבות למטרות שונות ומגוונות. פייבר לייזר מסייע בכל מה שקשור לחיתוך חלקים מדוייק ומהיר, למשל של נירוסטה ואלומיניום, לחיתוך פלדות אשר מיועדות לצורך קונסטרוקציות למבנים, לצורך בניית גדרות ושערים, להכנת ריהוט גן ורחוב, לייצור מתקני שעשועים לילדים, מתקנים לפארקים ועוד.

חיתוך אומנותי בלייזר
החיתוך בלייזר הינו חיתוך אומנותי ממש אשר מעניק מענה מושלם גם עבור מעצבים ואומנים. הוא משמש לצורך הכנת משרביות לחיפוי קירות או תקרות, לצורך כיסוי אומנותי של גופי תאורה, לביצוע עבודות יודאיקה לצורך הכנת ברכות עם איורים ועוד. השימוש בלייזר נותן מענה מושלם לכל צורך, מאפשר שליטה מלאה על התוצאות ומעל הכל – התוצאות מדויקות להפליא.
 
איך זה עובד?
מכונות הפייבר פועלות באמצעות קרן לייזר. המכונה מופעלת על ידי קרן לייזר אשר מופעלת על ידי סיב אופטי. באמצעות תכונה זו ניתן ליצור את כל המוצרים אשר אותם מנינו לעיל. מדובר באפשרות לחרוט על מתנות, להוסיף תמונה ולהפוך כל מוצר לייחודי ומרשים במיוחד.

מהם היתרונות של מכונות הפייבר לייזר?
מכונת הפייבר לייזר מציעה לנו שורה ארוכה של יתרונות. לפניכם רשימה חלקית:
  • נוחות מקסימאלית.
  • דיוק מרבי בביצוע עבודות החיתוך או החריטה.
  • עבודה מהירה במיוחד.
  • תועלת גבוהה בעלות נמוכה יחסית.
  • מערכת הפעלה ידידותית ונוחה למשתמש.
למעשה, מדובר במוצר אמין המציע תוצאות מדויקות עם גימור ברמה גבוהה ביותר. אין ספק כי ההשקעה משתלמת: זוהי מכונה איכותית וטובה שתיתן מענה מושלם לכל צורך או מטרה, תאפשר לשלוט על התוצאות ובסופו של דבר תפיק את המוצר המושלם.

טופז מסחר ושירותים – מכונות פייבר לייזר לעבודות מדויקות ומושלמות.