074-767-9440

גליוטינות nc /cnc

074-767-9440

גליוטינות nc /cnc

גליוטינות nc /cnc

חיתוך המתכת עבר שינוי דרמטי בשנים האחרונות. מכונות ה-CNC העלו את רמת האיכות והדיוק. ישנם סוגים שונים של מכונות CNC ואחד מהם הוא גליוטינות nc/cnc.

גליוטינות nc/cnc הן הדבר הבא בתחום חיתוך המתכת לתעשייה. היתרון העיקרי של גליוטינות nc/cnc הוא בדיוק הרב בביצוע פעולות
חיתוך מתכת בעזרת מערכת CNC מתקדמת ואמינה, היכולה לחשב את עובי החומר ואת מרחק הלהבים בעת החיתוך.

חברת טופז מסחר ושירותים, הכוללת צוות מקצועי בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה, מספקת את גליוטינות nc/cnc עבור הלקוחות שלה בישראל. החברה עושה התאמה לצרכים של הלקוח ומספקת לו את הדגם הרצוי לתעשייה בה הוא מתמחה.

חברת טופז מסחר ושירותים היא אחת החברות הותיקות בישראל בתחום מכונות חיתוך המתכת לתעשייה וגליוטינות nc/cnc הוא אחד המוצרים האיכותיים ביותר אותם היא מייבאת לארץ.

מוצר נוסף שנמכר לתעשייה בישראל הוא הגליוטינה עד 8 מ"מ, מוצר איכותי אותו מייבאת החברה לארץ. גליוטינה עד 8 מ"מ משמשת לחיתוך דק ובאיכות גבוהה.

מוצרים נוספים של החברה ניתן לראות בתעשייה הענפה של המתכת בישראל. הגליוטינות 3 מטר משמשות לתעשיית המתכת וניתן אף למצוא את הגליוטינות 3 מטר כמוצר יד שנייה בחברת טופז מסחר ושירותים.

החברה נמצאת בקרית אתא ומספקת שירות מקצועי ואמין לכל הארץ. בנוסף למוצרים האיכותיים של החברה, כגון גליוטינה nc וגליוטינות 3 מטר, ניתן גם לקבל שירותי אחזקה ותיקון של אותן מכונות. שירות האחזקה הוא חשוב והכרחי ללקוחות בתעשיית המתכת המחוייבים בדרך כלל לפרוייקטים לפי לוחות זמנים.

גליוטינה nc ושאר המוצרים האיכותיים של החברה מיובאים לארץ לפי תקן איכות מחמיר המאפשר לחברה לספק מכונות לחברות גדולות במשק הישראלי כמו חברת החשמל  ורב בריח.

מכונות לחיתוך מתכת חייבות להיות מדוייקות ועשויות מחומרים באיכות גבוהה המפחיתים את הבלאי שלהן לאורך השנים.
תעשיית המתכת בישראל היא תעשייה ותיקה ופעילה במאות פרוייקטים מדי חודש. ייבוא מכונות באיכות גבוהה היא אחת המטרות של חברת טופז מסחר ושירותים, השמה לעצמה יעד לתת שירות איכותי לתחזוקה ותיקון המכונות, אותן היא מייבאת ללקוחותיה הנאמנים.