074-767-9440

ציוד מקצועי לתעשיית המתכת

074-767-9440

ציוד מקצועי לתעשיית המתכת

ציוד מקצועי לתעשיית המתכת

מחפשים ציוד מקצועי לתעשיית המתכת?
כך תמצאו את הציוד האיכותי ביותר:

כיום בישראל, עם פתיחת השווקים לגלובליזציה ניתן למצוא ציוד מגוון לתעשיית המתכת מהרבה מדינות המנוסות בתחום. ציוד זה מתאים לתחומים רבים החל מעבודות תעשייה קלות ועד בניית מבנים מורכבים. היבואנים בארץ מבינים את הצורך בציוד אמין ואיכותי אשר יחזיק שנים רבות.
בציוד המקצועי לתעשיית המתכת ניתן למצוא את מכונות כיפוף ברזל בניין, אשר השימוש בהן בשנים האחרונות צמח
בשיעור גדול, עקב בנייה מואצת של בניינים ופרוייקטים כגון תמ"א 38 של חיזוק מבנים ופרוייקטים מואצים של פינוי בינוי בערים מרכזיות בארץ.

את מכונות כיפוף ברזל בניין מייבאת לישראל חברת טופז מסחר ושירותים. חברה זו מייבאת ומשווקת ציוד איכותי לתעשיית המתכת, וצוות העובדים שלה הוא מנוסה בתחום כבר מעל ל-30 שנה. חברת טופז מסחר ושירותים מייבאת ציוד מקצועי לתעשיית המתכת ומספקת שירות תיקונים ואחזקה למכונות שלה.

היתרון המרכזי במכונות הללו הוא בבדיקות האיכות אשר חברת טופז מסחר ושירותים מבצעת בעת הייבוא שלהן לישראל.

בציוד המקצועי לתעשיית המתכת אשר החברה מייבאת ניתן למצוא גם את מכונות חיתוך לייזר למתכת ואת מכונות חיתוך פלדה בפלזמה.
בכדי שכל מפעל מתכת יוכל לעמוד בלוח הזמנים של ההזמנות ללקוחות שלו, הוא צריך להחזיק ציוד אמין ואיכותי. מכונות לחיתוך לייזר כוללות מחשב ותוכנה המאפשרים לעמוד בלוח הזמנים ולספק תוצאה מהירה לפי הזמנים שנקבעו מראש ללקוח. מכונות החיתוך פלדה בפלזמה צריכות לעמוד בתקן בטיחות מחמיר בכדי לא לפגוע בפועל המשתמש בהן. חברת טופז מסחר ושירותים דואגת לספק ללקוחות שלה את המכונות הבטוחות והחדישות ביותר.

החברה יושבת בקרית אתא ומספקת שירות מקצועי ואמין לכל הארץ, והכי חשוב – שירות תיקונים ואחזקה. המכונות אשר מיובאות על ידי החברה
עוברות בדיקות איכות והצוות מכיר היטב את המכונות בכדי לתת מענה מהיר ויעיל לבעיות העולות בעת השימוש שלהן.

חלק מהציוד המקצועי לתעשיית המתכת הוא ציוד המורכב ממערכות מיחשוב ומכניקה מאוד ייחודיים. חברת טופז מסחר ושירותים מחזיקה בידע רב ויכולה לתת מענה איכותי ללקוחות.