074-767-9440

מערגלות פרופילים

074-767-9440

מערגלות פרופילים

מערגלות פרופילים הידראוליים , ממוחשבות מציר 35 עד ציר 120 לפי הזמנה.

בקרי NC CNC מנועים הידראוליים ומערכות פיקוד.

מערגלות פרופילים / פחים

העבודה עם פח היא עבודה מאתגרת מאוד. היא דורשת הרבה דיוק, עבודה אומנותית של איש מקצוע שיבצע את המלאכה בצורה סימטרית ומדויקת. אך בסופו של תהליך, התוצאה יפהפייה ומרשימה. הרבה כלי עבודה עומדים לרשותם של אנשי המקצוע אשר מייצרים עבודות באמצעות פח. אלו מאפשרים להם להגיע לתוצרים המרשימים.

אחד הכלים הפופולאריים שמעשיר את ארגז הכלים של אנשי המקצוע העוסקים בפח זוהי מערגלת פחים.

מה זה מערגלת פחים?

מדובר במכונות ערגול אשר תפקידן לכופף את הפח מסביב לציר שלהם. למעשה המערגלת משמשת לצורך ערגול פרופיל לרדיוס בצורה מסוימת לדוגמא ייצור קשתות ומוצרים דומים.

כתוצאה מהערגול החומר הופך להיות יותר קשיח. כלומר הפעולה הזו של הערגול מגדילה את 'מאמץ הכניעה' ומקטינה את היכולת של החומר להשתנות. התוצאה היא חזקה ועמידה במיוחד.

משקיעים במערגלת איכותית

מובן כי אם רוצים שהמערגלת תוביל לתוצאות איכותיות, יש להשקיע במוצר איכותי וחזק. אחרי הכול, עבודה עם פח היא עבודה קשה ומאמצת מאוד והמכשירים אשר משמשים לצורך ייצור המוצרים מהפח, כמו המכשירים שנועדו על מנת לכופף את הפח, או אלו שתפקידם לחורר את הפח וכדומה, חייבים להיות חזקים דיים על מנת להתמודד עם האתגרים הללו. רק באופן כזה ניתן יהיה ליהנות ממוצר איכותי אשר יהיה מרשים ומדויק.
 
 

פונים אל בית העסק הנכון

על מנת שניתן יהיה ליהנות ממוצר איכותי וטוב, יש לפנות אל בית עסק אמין, למקום שם ניתן יהיה למצוא את המוצר שאכן ייתן את המענה המושלם.

אין הרבה בתי עסק שאתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות שהם אכן ייתנו לכם את המענה האיכותי והמושלם, כאשר מדובר בכלים למטרות מהסוג הזה.

לצורך כך יש לעשות חריש עמוק, לבדוק, לברר, לשאול ורק אחרי שאתם באמת בטוחים כי בית העסק אכן ערוך לתת לכם את המענה לצרכים שלכם, אתם יכולים להיות רגועים ולרכוש את המוצר.

עם כלים נכונים התוצאות מושלמות

בתעשיית המתכת אנחנו עדים לשימוש נרחב דווקא בפח כאשר קיימת העדפה ברורה לעבודה עם הפח ביחס לשאר המתכות האחרות. יש לכך כמה וכמה סיבות טובות.
  • הפח הוא חומר גמיש ונוח לעיבוד וניתן להגיע אתו לתוצאות מדהימות.
  • הפח הוא חומר פרקטי וידידותי, הוא מבודד מפני מים ולא דורש תחזוקה מסובכת.
  • הפח הוא חומר לא יקר וניתן ליצור בו אינסוף יצירות ומוצרים.
אך רק אם העיבוד ייעשה באמצעות כלים מתאימים, ניתן יהיה להגיע לתוצאות הרצויות.

טופז – מסחר ושירותים – כל מה שאתם צריכים לצורך עבודה עם פח.